Copyright © 2008 YALDIZ
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin
her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. zafergok@yaldizltd.com

Yapım: Capitol Medya

 

Yaldız // Kurumsal

 

Yaldız pleksi olarak pleksi merdiven korkulukları ve pleksi çubukların pazarlamasını yapmaktayız. Pleksi merdiven korkulukları akrilik pleksi çubuklardan üretilmektedir. Pleksi merdiven korkulukları zarafet, estetik ve pleksinin kendine has ışık harmonisi sayesinde eşsiz bir tasarım sunmaktadır.
Firma olarak halen hem pleksi merdiven korkulukları imalatı yapmaktayız hem de pleksi merdiven korkulukları için gerekli olan pleksi çubuklar ve pleksi korkuluk aksesuarlarını pazarlamaktayız.
Pleksi merdiven korkuluklarında isteğe göre pleksi ile ahşap benzeri malzeme uygulamaları yapılabilmektedir.

Pleksi merdiven korkuluklarında kullanılan pleksi yardımcı aksesuarları pleksi malzemeleri ile uyumlu olmalıdır. Kullandığımız tüm ürünler pleksinin modern tasarımını ortaya çıkarmaktadır.
Pleksi sektör olarak bir çok alanda kullanılmaktadır.
Kimya alanında kullanılan pleksi,
Tasarım alanında kullanılan pleksi,
Dekorasyon alanında kullanılan pleksi,
Işıklandırma alanında kullanılan pleksi,
Aydınlatma alanında kullanılan pleksi,
Mobilya alanında kullanılan pleksi
Kullanım alanları ile ilgili olarak pleksi ürünlere örnek verilebilir.

Müşterilerimize pleksi korkuluklar ile ilgili alüminyum pleksi korkuluk, paslanmaz pleksi korkuluk ve pirinç pleksi korkuluk modellerini sunmaktayız.

30 yıllık deneyime sahip olan firmamız ithal pleksiglass boru ve çubukları 4 yıldır Türkiye de pazarlamaktadır.

 Firmamız, pleksiglas ( akrilik ) malzemeyi kullanarak, reklam prototipinden, Pleksi masa ve pleksi sehpa ayağına kadar uzanan yelpazede özel Peksi tasarımlar üretmektedir.

 Şeffaf Pleksi boru ( çap: 10 mm - 500 mm ), çubuk Pleksi (çap: 3 mm - 150 mm ), Pleksi profil ve Pleksi kütükleri listede belirtilen ölçülerde stokta bulundurmaktadır.

 Firmamız ithal ettiği Pleksi çubuk ve Pleksi kütüklerin işlenmesi ile pirinç, Alüminyum ve paslanmaz krom merdiven korkuluk elemanlarını da kullanarak, özel bir çalışma sonucu Pleksi merdiven korkuluklarının montajını gerçekleştirmektedir.